Kniha Stratená nájdená

Táto kniha je taká, aký je život sám. Reálna, autentická, skutočná, občas drsná, dychvyrážajúca, ale aj ironická a veselá. Je jedno, koľko máš rokov, čo máš za sebou, kto si alebo čo robíš. Každý túžime nájsť zmysel život, lásku vo vzťahoch, odvahu hovoriť NIE, robiť ťažké rozhodnutia a vystúpiť zo svojej komfortnej zóny. 

Táto kniha je presne o tom. Je útla, no zmestila sa do nej celá moja cesta. Cesta každého, kto si túto knihu začne čítať.

 

 

CTA-OBJEDNAJ KNIHU

Toto nie je LEN môj príbeh. Je to príbeh o nás všetkých. Nájde sa v ňom každá žena. My ženy chceme byť dokonalé. Vyhovárame sa, že na nás tlačí spoločnosť, ale najviac na seba tlačíme my samy. Chceme byť perfektné manželky, nádherné ženy, svedomité pedagogičky s montessori prístupom, psychologičky seba, svojich detí a kamarátok, michellinské kuchárky, pohostinné gazdiné, úspešné a nezávislé podnikateľky. Pestujeme biozeleninu, kupujeme v zero waste obchodoch a od lokálnych predajcov, používame menštruačné kalíšky, študujeme literatúru o seba rozvoji, chceme sa stále a vo všetkom zlepšovať. Nechceme ubližovať priateľom, deťom, planéte, mužom, ale to či ubližujeme sebe je na poslednom mieste. Staráme sa o všetkých, ale pritom sa zabúdame starať o to najhlavnejšie - O SEBA.

 

kniha-stratena-najdena-michaela kralikova-01

O knihe

Nečakajte žiadnu motivačnú knihu o tom, ako nájsť šťastný život a nikdy o sebe nepochybovať. Neverím na happyendy ani na princov na bielom koni. No po rokoch zaoberania sa tým "čo povedia ľudia" som sa konečne rozhodla žiť taký život, od ktorého nemusím utekať. Išla som na terapiu, podala žiadosť o rozvod, vzdala sa úspešnej kaviarne nesúcej moje meno, presťahovala sa z dediny do mesta a začala som odznova. Pustila som všetky zdanlivé istoty, pretože som konečne, po rokoch, našla istotu v sebe. Táto kniha je o tom, ako som našla samú seba. Ako som pochopila, že ma nikto šťastnou neurobí, keď nie som šťastná sama so sebou. Vyberte sa so mnou aj Vy na cestu k samým sebe. Je to tá najdobrodružnejšia, najnáročnejšia a najkrajšia cesta, na ktorú môžete nastúpiť. Budem šťastná, ak táto kniha bude inšpiráciou na Vašej ceste k sebaláske a k životu, po akom v hĺbke duše túžite. Pretože táto cesta nie je len moja. Je aj tvoja.

kniha-stratena-najdena-kralikova

Čo nájdete v mojej knihe?

Kniha je rozdelená do 20 kapitol. Je prierezom príbehu môjho života od detstva po súčasnosť. Táto kniha je taká, aký je život sám. Reálna, autentická, skutočná, občas drsná, dychvyrážajúca, ale aj ironická a veselá. Je jedno, koľko máš rokov, čo máš za sebou, kto si alebo čo robíš. Každý túžime nájsť zmysel život, lásku vo vzťahoch, odvahu hovoriť NIE, robiť ťažké rozhodnutia a vystúpiť zo svojej komfortnej zóny. Táto kniha je presne o tom. Je útla, no zmestila sa do nej celá moja cesta. Cesta každého, kto si túto knihu začne čítať. 

obsah-knihy-stratena-najdena-michaela kralikova

Vždy môžeš odísť. Z divného rande, z práce, ktorá ťa ničí či zo vzťahu, ktorý ťa ťahá dole. Odnauč sa hovoriť, že nemáš na výber. Vždy máš na výber.

obálka-knihy-stratena-najdena-michaela kralikova