AKO SME SA PRESŤAHOVALI

Je to už pár dní vonku, ale teraz oficiálne a vážne. Presťahovali sme sa. Do Bratislavy. Na popud @vlastinasvatkova som si na konci minulého roka urobila tzv. vision board, kde som si predstavila život, aký chcem žiť.

Na silvestrovskom čarovnom pobyte v @kutica.sk som si vyjasnila moje vízie, ciele a sny, ktoré sa zázračne začali plniť hneď po novom roku. Niektoré ťažko a s bolesťami - ako počúvať viac samú seba, najskôr ochorela a skončila v horúčkach, potom mi praskla platnička a skončila som v nemocnici, ale ten príbeh už poznáte...

Ďalší sen bol vysporiadať si podnikanie, kaviareň a výrobňu. Z dôvodu rozvodu a korony to bolo nevyhnutné. Obchodný podiel v @kralikovacafe som odstúpila spoločníkom a výrobňu & eShop sa mi podarilo presťahovať do Bratislavy, odkiaľ bolo vždy 3/4 mojich klientov. Ak ste z BA, teraz budem ja a moje produkty bližšie k Vám.

Tretí sen bol sťahovanie. Dlho som sa silou mocou držala nášho domu v Sološnici a myslela som si že ho nikdy nepustím. Ale akosi časom prišla sloboda a uvedomenie, že Sološnica naplnila svoj cieľ v mojom živote a je čas sa posunúť, mentálne aj fyzicky. Odvážne som si vysnívala slnkom zaliaty byt s parketami a vysokými stropmi, a ani neviem ako, ale podarilo sa. Východy slnka s pohľadom na Slavín, hrad a mesto ma prebúdzajú každé ráno a ja užviem, že nikdy neprestanem snívať.

Jasné, že nie sú všetko dúhy a jednorožce. Je to náročné po každej stránke a pomáha nám veľa ľudí, ale viem, že chcem a budem vždy snívať vo veľkom.

Ešte som mala pár snov ale tie si nechám nabudúce. Nikdy neprestaňte snívať. Jediné prekážky, ktoré si robíme, sú v našej hlave.

If your dreams dont scare you, they are not big enough.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie