KRALIKOVA CAFÉ & CAKES

KRALIKOVA-cafe-logoKráliková končí.
Nie toto nie je hoax.
“Game over” boli slová, ktoré mi dnes prebiehali hlavou, keď som podpísala u notára prevod môjho obchodného podielu.
Teraz sa mnohí budete pýtať otázky- ako, prečo, čo bude ďalej? Chcem byť k Vám úprimná a otvorená. COVID a rozvod spôsobili, že nemám finančné kapacity podieľať sa na dlhoch a záväzkoch kaviarne, preto sme sa dohodli že môj podiel rozdelím medzi mojich dvoch spoločníkov. Končím. Odchádzam. Nebolo to jednoduché rozhodnutie. V Králiková Cafe ďalej nebudem figurovať ani ako konateľ, spoločník ani ako zamestnanec.

Život ide ďalej. Nemôžem povedať že to nebolelo. Králiková Cafe bola ako moje 4. dieťa. Vymyslela som ju s obsahom, konceptom, know how, receptami, nápadmi na obsah či interiér. Pretvárala sa mi v rukách a stále sa posúvala svojim smerom. Dnes sa však po 5 rokoch posunula do iných rúk.

Ďakujem Ti Králiková Cafe. Zmenila si môj život. Naučila si ma, aké je to vytvárať hodnoty, čo je to tvrdá práca, vďaka Tebe som narástla. Spoznala som vďaka Tebe mnohých skvelých ľudí. Urobila som určite veľa chýb, ale z každej som sa snažila poučiť a ísť ďalej. Veľa si mi dala a dnes Ťa púšťam. Už si veľká a ja už nemám nad tebou kontrolu. Dávam Ťa do dobrých rúk.

Choď, leť, smelo a hrdo, neviem čo Ťa čaká. Či si zmeníš meno alebo nie, navždy budeš mojou súčasťou. Ďakujem.