Kniha Stratená, nájdená.

Novinka
29 hodnotení
18,70 € / ks 15,58 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
6.12.2021

Toto nie je LEN môj príbeh. Je to príbeh o nás všetkých. Nájde sa v ňom každá žena. Chceme byť perfektné manželky, nádherné ženy, svedomité pedagogičky s montessori prístupom, psychologičky seba, svojich detí a kamarátok, michellinské kuchárky, pohostinné gazdiné, úspešné a nezávislé podnikateľky. Staráme sa o všetkých, ale pritom sa zabúdame starať o to najhlavnejšie - O SEBA.

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto kniha je taká, aký je život sám. Reálna, autentická, skutočná, občas drsná, dychvyrážajúca, ale aj ironická a veselá. Je jedno, koľko máš rokov, čo máš za sebou, kto si alebo čo robíš. Každý túžime nájsť zmysel život, lásku vo vzťahoch, odvahu hovoriť NIE, robiť ťažké rozhodnutia a vystúpiť zo svojej komfortnej zóny. 

Táto kniha je presne o tom. Je útla, no zmestila sa do nej celá moja cesta. Cesta každého, kto si túto knihu začne čítať. 


O knihe Stratená, nájdená

Nečakajte žiadnu motivačnú knihu o tom, ako nájsť šťastný život a nikdy o sebe nepochybovať. Neverím na happyendy ani na princov na bielom koni. No po rokoch zaoberania sa tým "čo povedia ľudia" som sa konečne rozhodla žiť taký život, od ktorého nemusím utekať. Išla som na terapiu, podala žiadosť o rozvod, vzdala sa úspešnej kaviarne nesúcej moje meno, presťahovala sa z dediny do mesta a začala som odznova. Pustila som všetky zdanlivé istoty, pretože som konečne, po rokoch, našla istotu v sebe.

Táto kniha je o tom, ako som našla samú seba. Ako som pochopila, že ma nikto šťastnou neurobí, keď nie som šťastná sama so sebou. 

kniha-stratena-najdena-kralikova

Vyberte sa so mnou aj Vy na cestu k samým sebe. Je to tá najdobrodružnejšia, najnáročnejšia a najkrajšia cesta, na ktorú môžete nastúpiť. Budem šťastná, ak táto kniha bude inšpiráciou na Vašej ceste k sebaláske a k životu, po akom v hĺbke duše túžite. Pretože táto cesta nie je len moja. Je aj tvoja.

Kniha je rozdelená do 20 kapitol. Je prierezom príbehu môjho života od detstva po súčasnosť. 

obsah-knihy-stratena-najdena-michaela kralikova

obálka-knihy-stratena-najdena-michaela kralikova

Dodatočné parametre

Kategória: KNIHY
Hmotnosť: 0.27 kg
Rozmer: 130x180mm
Väzba: pevná
Rok vydania: 2021
Jazyk: slovenský
Počet strán: 224
Téma / kategória: sebarozvoj, motivačná literatúra
Vydavateľstvo: KRÁLIKOVA MANUFACTURE